O mně

Vaše finance budou v dobrých rukou


Reference

Ing. Veronika Novotná, Ph.D. - vědkyně, autorka projektu Apcykl a Vědomá menstruace

S Marcelou jsem se koukla na zoubek mému finančnímu plánu do budoucna. Měly jsme spolu několik online schůzek. Postupně jsme prošly cíle, kterých chci dosáhnout, současný stav a mé možnosti, investice, finanční nezávislost, udělaly jsme přehled ve výdajích a úsporách, atd. Získala jsem přehled o tom jak na to jsem, jak pokračovat ve svých investicích a diverzifikaci portfolia, a jak stanovených cílů dosáhnout. Dostala jsem také perfektně vypracovaný dokument finančního plánu včetně grafického zpracování, což velmi oceňuji. Marcela mi poskytla také různé druhy kalkulaček, abych si jednoduše se svým plánem mohla hrát. Je to velmi milá, příjemná a klidná žena. Jde z ní cítit empatie, důvěra a asertivita a zároveň odbornost v oblasti financí a investic. Ze srdce práci s Marcelkou i její služby doporučuji. Těším se na naši spolupráci i v budoucnu. Díky!


Věnuji se správě osobních financí. Mým cílem je navést klienta na efektivní hospodaření se svými penězi tak, aby dosahoval svých životních cílů v pohodě a s klidným spaním.

Základem je dlouhodobá spolupráce a aktivní správa smluv a portfolia klienta.


Markéta Císařová, Feldenkraisova metoda 

Marcelu jsem oslovila v momentě, kdy jsem opustila stabilní zaměstnání a začala jsem podnikat. Ocitla jsem se v nové situaci a potřebovala jsem někoho, s kým si nastavím svůj finanční plán a zorientuji se na trhu tak, abych mohla do budoucnu strategicky nakládat se svými finančními prostředky a zbytečně nepřicházela o těžce vydělané peníze jenom kvůli nevědomosti.

Marcela je velmi profesionální a zkušená finanční poradkyně, zároveň moc milá a empatická žena a coby podnikatelka naprosto chápe, čím živnostníci musí procházet.

Během konzultací jsem probraly, jak mou momentální situaci, tak i budoucnost a jak myslet dopředu na nepředvídatelné situace. Úplně mi spadl kámen ze srdce. Mám finanční plán, pojištění a vím, kam a proč mohu investovat. Všemi deseti doporučuji!Libuše Petrovic, koučka 

Myslela jsem si, že své finance mám celkem vyřešené, ale ouha. Po velmi podrobném (cca hodinovém) hovoru s Marcelou jsem přišla na to, že ne vše mám ošetřeno tak, jak bych si představovala.

Marcela mi vysvětlila, které produkty mohu lépe přenastavit (například penzijní připojištění, ze kterého budu mít větší výnos) a upozornila mě na další úskalí různých finančních produktů. Společně jsme tedy přenastavily smlouvu mého penzijního připojištění a na další schůzce se také domluvily na novém investičním portfoliu (které jsem měla v plánu založit, jen jsem tomu dostatečně nerozuměla).
Marcela je člověk na správném místě. Finančnímu trhu rozumí, umí poradit, vše vysvětlí. Je milá a komunikace s ní jde velmi hladce, což velmi oceňuji. Mám v ní důvěru a věřím, že naše spolupráce jen pokvete :)

Eliška Vrbová

S Marcelou jsem se sešla při sestavovani svého portfolia, abych si prověřila že se jako víceméně laik ubírám správným směrem.
Setkání bylo příjemné, na to, že jsme měly omezený čas tak jsme toho stihly probrat hodně. Marcela mi vysvětlila s jakými mými plány se ztotožňuje a kde ještě vidí prostor pro diversifikaci a proč. Bylo to srozumitelné, logické, přitom jsem neměla pocit že bych byla do něčeho tlačená.
Při setkání jsem si o něco víc utřídila myšlenky a záměr, a zase o něco víc vyladila svou strategii. Marci děkuji, že si na mě našla čas a podělila se se mnou o svoje zkušenosti. Bylo to přínosné!
Eliška  

Marcela Jahodová, finanční poradce, Křičkova 2845/11, Hodonín, 695 01, +420 776 230 405
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky